شیشه اردکان - مشروح خبر :: کارخانجات شیشه اردکان کوچک‌ترین آلودگی را ندارد.

 

کارخانجات شیشه اردکان کوچک‌ترین آلودگی را ندارد.

 

کارخانجات شیشه اردکان کوچک‌ترین آلودگی را ندارد.

مديرعامل كارخانجات شيشه اردكان ضمن گلايه از عدم همكاري برخي مسئولان در رشد و توسعه اين مجموعه گفت: كارخانجات شيشه اردكان كوچكترين آلودگي را ندارد. به گزارش شهروند اردکان، آقای محمود عزيزيان در مراسمي با حضور جانبازان و ايثارگران اردكان افزود: اين كارخانه بر مبناي جديدترين استانداردهاي زيست محيطي طراحي شده است. وي اضافه كرد: گروه كارخانجات شيشه اردكان بزرگترين كارخانه خاورميانه و چهارمين توليدكننده شيشه دنياست اين كارخانه در توليد شيشه با ابعاد بزرگ دردنيا رتبه اول را دارد .  

مدير عامل كارخانجات شيشه اردكان با بيان اينكه محصولات شيشه به ۱۷كشور دنيا صادر مي شود و به اقتصاد شهرستان و نيزكشور كمك مي كند، اظهار كرد: همه اينها مرهون تلاش هاي افرادي است كه در دوران جنگ تحميلي از حق دفاع مي كردند و حضور فعال داشته اند .
آقای عزيزيان همچنين گفت: انتخاب غرور آفرين كارخانجات شيشه اردكان بعنوان كارآفرين بر‌تر ملي در هفتمين جشنواره ملي كشوري سندي است بر عزم جدي و اراده‌ پولادين براي فتح قله‌هاي افتخار كه از دستان توانمند و با اراده فرزندان متعهد و متخصص استان يزد برآمده است.
وي با بيان اينكه رسيدن به خودكفايي در صنعت از اهداف اين كارخانه است، افزود: اين واحد توليدي، شيشه‌اي به ابعاد ۷ متر و ۲۰ در ۴ متر و۸۸ را با عنوان سوپر جامبو به ميزان ۳۰ تن براي نمايشگاه توليد كرده است .

مدير عامل كارخانجات شيشه اردكان تصريح كرد: در اين واحد توليدي صنعتي انواع شيشه از ۲ ميليمتر تا ۱۹ ميليمتر توليد مي‌شود و زمينه اشتغال يك هزارو۲۰۰ نفر را به صورت مستقيم فراهم كرده است. وي گفت: ضمنا در كنار اين كارخانه ، صنايع پايين دست نظير توليد آيينه ، توليد شيشه دوجداره ، مشجرو … در حال نصب و راه اندازي است كه تا پايان امسال نزديك ۶۰۰ نفر در اين زمينه ها مشغول به كار مي شوند.
 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
بالا