کارخانجات صنایع شیشه های آرشیتکتی اردکان

معرفی

گروه کارخانجات شیشه اردکان افتخار دارد که با احداث بزرگترین مجموعه پروسسینگ شیشه برای تولید انواع شیشه های آرشیتکتی، اولین گام بزرگ صنعتی کشور برای ایجاد تحول در عرصه معماری را در ایران برداشته است.
ما اعتقاد داریم که معماری نوین در ایران نیازمند ایده های جدید، و ایده های جدید خود به وجود و عرضه مصالح جدید نیاز دارد. مجموعه صنایع شیشه های آرشیتکتی اردکان با تلفیق انواع روش های کار روی شیشه از جمله حکاکی اسیدی روی شیشه یا اچ اسیدی، اعمال پوشش رنگ های سرامیکی و آلی، چاپ روی شیشه، سندبلاست، نقره کاری و ... این توان را دارد که ایده های نو معماران  و آرشیتکت های کشور را از روپا به عمل تبدیل نماید.
محصولات شیشه های آرشیتکتی گروه کارخانجات شیشه اردکان می تواند برای ایجاد فضا و نمای زیبا در هتل ها، کافی شاپ ها، رستوران ها، ورودی و لابی فروشگاه های بزرگ و مجموعه های مسکونی، معماری داخل ساختمان ها و واحدهای اداری، ساخت نمایشگاه ها، موزه ها و غیره بکار گرفته شود.
شیشه های آرشیتکتی اردکان را می توان در دیواره های جداساز، پنل های دیوارکوب تزئینی، یا به عنوان درب و پنجره و یا رویه و پایه میزهای کار و غیره بکار برد.
برای تولید کارهای خاص، ایده های خود را با ما در میان بگذارید. تلاش ما این است که با کار تیمی مشترک بتوانیم رویاهای معماران ایران را به واقعیت تبدیل نماییم.   

 بالا